ikona home
ikona home

logo recal

napis aktualnosci

ecc

Z przyjemnością informujemy, że dysponujemy tegoroczną edycją bezpłatnych napojów izotonicznych w puszkach na wydarzenia sportowe. Już teraz zachęcamy organizatorów do przesyłania wypełnionych zgłoszeń w celu uzyskania wsparcia. Jednocześnie informujemy, że w związku z rozpoczęciem przez Fundację RECAL Projektu Every Can Counts, w bieżącym roku napoje izotoniczne zostaną włączone właśnie w tę inicjatywę.

Napoje wzorem lat wcześniejszych będą dostarczone na nasz koszt dla uczestników wydarzeń sportowych powyżej 13 roku życia. Oczekujemy, że zostaną bezpłatnie przekazane uczestnikom w dniu wydarzenia oraz przez cały czas trwania wydarzenia prowadzona będzie akcja informacyjna, a także zbiórka pustych puszek z wykorzystaniem pojemników, worków na puszki oraz innych materiałów przekazanych przez Fundację RECAL. Przypominamy również, że zebrany surowiec musi zostać przekazany do recyklingu. W ciągu 14 dni należy przesłać raport z wydarzenia, w tym zdjęcia dokumentujące prowadzoną zbiórkę puszek po napojach oraz ilość zapełnionych worków na puszki.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

formularz

UWAGA: W nawiązaniu do Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia z dnia 25 sierpnia 2006 r. (Dz. U. 2006 Nr 171 poz. 1225 z późniejszymi zmianami) napoje izotoniczne nie mogą być przekazywane do szkół. Wszystkie zgłoszenia przesłane przez szkoły (oraz uczniowskie kluby działające przy szkołach) nie otrzymają wsparcia.